Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-02660 Gydytojas akušeris-ginekologas

• Mokslai:
Nuo 1986 – 1988 m. klinikinė ordinatūra Kauno akademinėse klinikose.
1982 m. baigė Kauno Medicinos universitetą.

• Stažuotės:
2005 m. stažuotė „Antrimo“ ligoninėje Šiaurės Airijoje.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2018-08-23 | Rekomenduoja

Keista, kad šitiek negražių atsiliepimų. O aš norėčiau rekomenduoti visoms kurios nedrąsiai jaučiasi pas ginekologus. Per šitiek metų atradau gydytoją pas kuria jautiesi visiškai drąsiai. Maloni, taktiška ir konkreti gydytoja. Ačiū Jums labai!

2017-12-02

Ši gydytoja nepastebėjo nėštumo ir nustatė neegzistuojantį uždegimą, išrašė tetraciklino grupės antibiotikų, kurie nesuderinami su nėštumu. Po tokių gydytojos veiksmų sekė ilgi vaikščiojimai pas genetikus bei profesionalus ginekologus siekiant išsaugoti nėštumą.

2017-09-12

Nepatinka ji man, mananti kad viską žino, paaiškinti nieko negali normaliai tik šaukti gali, ir ligas gydyti su antibiotikais kurie gydomi kitaip, labai nepatiko, nerekomenduoju.

2015-09-15 | Rekomenduoja

Lankiausi ir aš pas gydytoją Jazbutienę ir likau patenkinta. Išsamiai viską paaiškino, davė naudingų patarimų.

2015-07-14 | Rekomenduoja

Lankiausi pas šią gydytoją keletą kartų Lornoje. Man ji patinka. Maloni, atsako į visus klausimus, paaiškina tyrimus, gydymą. Ir šiaip, atėjus dėl vieno skundo išklausinėja, kada kokie tyrimai daryti. Tikrai rekomenduočiau.

2015-05-07 | Rekomenduoja

Ji tikrai puiki gydytoja, profesionali, maloni. O kam ji pasirodė nemandagi ar kaip viena komentatorė čia rašė "kaimo mužikė" neabejočiau, jei apie save kalbėjai. Be to kaip su žmogumi elgiesi taip ir su tavim elgiasi, tikriausia pati iš kokio kaimo...

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti