Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas
100% (2 įvertinimai)
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Aido g. 18, Šiauliai

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu .

Apie specialistą:

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Pas šią gydytoją lankiausi pirmo nėštumo metu. Tada dar neįsivaizdavau kaip turi būti atliekamos nėščiosios apžiūros. Tris pirmuosius nėštumo mėnesius skraidžiau kaip ant sparnų- vaikutis buvo planuotas ir labai laukiamas. Per tą laikotarpį gydytoja man nei sykio nedarė echoskopo, pamaigydavo pilvą iš išorės, įkišdavo pirštą vidun ir kas kart nudžiugindavo, kad viskas tvarkoje. Deja, ankstų rytą,baigiantis trečiam nėštumo mėnesiui, pradėjau stipriai kraujuoti. Skubiai su vyru nuvykome į polikniniką. Ponia gyd. Jucienė dirbo tik po pietų, tai mane priėmė kitas specialistas. Nors tuo metu turėjo būti 12 savaičių vaisius, paaiškėjo, kad vaisius nesivysto jau nuo 7 savaitės. Gydytojas nusiuntė skubiam valymui ir "paguodė": gerai kad nesigavo kraujo užkrėtimas, nes visas mažytis kūnelis jau seniausiai suiręs. Tad ačiū gyd. Jucienei už pirmą traumą mano gyvenime."
Atsiliepimas parašytas 2016-02-17 15:10
„labai maloni ir paslaugi gydytoja.antra gimdyma man prieme...ir siaip lakiaus pas ja pastoviai ir visad buvo labai maloni ir nuosirdi.ir ta pati dukra mano,kuria prie jos gimdziau,lankosi pas butent ja ir jokiu problemu.DAUGIAU TOKIU SAVO DARBUI ATSIDAVUSIU GYDYTOJU!!!!!!!
"
Atsiliepimas parašytas 2015-06-20 21:22
„Visiskai neprofesionali ir amorali gydytoja. Lankiausi pas ja su nestumu ir buvau visiskai pakraupus kai buvau isvaryta nes nebuvau uzsiregistravus, ejau su beda o laukti talono uz keliu dienu- negalejau. Nors ponia sedejo visiskai be darbo, priimti savo nescios pacientes nesugebejo. Tik pasiule bandyti eiti pas kita dirbancia gydytoja. "
Atsiliepimas parašytas 2014-02-24 21:54
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt