Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Gydytojas

Jolanta Jucienė
(2 vertinimai)

Specialybė:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!

Darbovietės:

Adresas:
Aido g. 18, Šiauliai

Kalendoriaus nėra Kalendoriaus nėra. Registruotis pas šį gydytoją šioje klinikoje galima tik telefonu.

Apie specialistą:

Atsiliepimai apie specialistą:

Comma
Pas šią gydytoją lankiausi pirmo nėštumo metu. Tada dar neįsivaizdavau kaip turi būti atliekamos nėščiosios apžiūros. Tris pirmuosius nėštumo mėnesius skraidžiau kaip ant sparnų- vaikutis buvo planuotas ir labai laukiamas. Per tą laikotarpį gydytoja man nei sykio nedarė echoskopo, pamaigydavo pilvą iš išorės, įkišdavo pirštą vidun ir kas kart nudžiugindavo, kad viskas tvarkoje. Deja, ankstų rytą,baigiantis trečiam nėštumo mėnesiui, pradėjau stipriai kraujuoti. Skubiai su vyru nuvykome į polikniniką. Ponia gyd. Jucienė dirbo tik po pietų, tai mane priėmė kitas specialistas. Nors tuo metu turėjo būti 12 savaičių vaisius, paaiškėjo, kad vaisius nesivysto jau nuo 7 savaitės. Gydytojas nusiuntė skubiam valymui ir "paguodė": gerai kad nesigavo kraujo užkrėtimas, nes visas mažytis kūnelis jau seniausiai suiręs. Tad ačiū gyd. Jucienei už pirmą traumą mano gyvenime.
User
Registruotas vartotojas
Atsiliepimas parašytas 2016-02-17 15:10
Gydytojo įvertinimas
Ar šis atsiliepimas informatyvus?

Comma
labai maloni ir paslaugi gydytoja.antra gimdyma man prieme...ir siaip lakiaus pas ja pastoviai ir visad buvo labai maloni ir nuosirdi.ir ta pati dukra mano,kuria prie jos gimdziau,lankosi pas butent ja ir jokiu problemu.DAUGIAU TOKIU SAVO DARBUI ATSIDAVUSIU GYDYTOJU!!!!!!!
User
Neprisijungęs vartotojas
Atsiliepimas parašytas 2015-06-20 21:22
Gydytojo įvertinimas
Ar šis atsiliepimas informatyvus?

Comma
Visiskai neprofesionali ir amorali gydytoja. Lankiausi pas ja su nestumu ir buvau visiskai pakraupus kai buvau isvaryta nes nebuvau uzsiregistravus, ejau su beda o laukti talono uz keliu dienu- negalejau. Nors ponia sedejo visiskai be darbo, priimti savo nescios pacientes nesugebejo. Tik pasiule bandyti eiti pas kita dirbancia gydytoja.
User
Neprisijungęs vartotojas
Atsiliepimas parašytas 2014-02-24 21:54
Gydytojo įvertinimas
Ar šis atsiliepimas informatyvus?

Įvertinkite gydytoją ir palikite komentarą:

Gydytojo įvertinimas:

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt