Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Akušeris ginekologas Med. dr. Joana Celiešiūtė

Med. dr. Joana Celiešiūtė

Joana Celiešiūtė yra Akušerė ginekologė ir konsultuoja Kaune. J. Celiešiūtė pacientus priima Biofirst klinika, Klinika „Unėja“, Sveikatos ir grožio klinika „Fi Clinica“.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Konsultuoja pacientus dėl gerybinės ginekologinės patologijos, gimdos kaklelio patologijos, ikivėžinių susirgimų, taip pat onkoginekologinės patologijos. Atlieka ginekologinį ištyrimą, kolposkopiją, ultragarsinį tyrimą. Domėjomosi sritys: ikivėžinės gimdos kaklelio ligos, onkoginekologiniai susirgimai.

• Licencijos:
MPL-10017 Gydytojas akušeris-ginekologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Rusų

• Mokslai:
2017 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas. Medicinos mokslų daktaro laipsnis
2009 - 2016 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas. Doktorantūros studijos LSMU Akušerijos ginekologijos klinikoje.
1999 - 2002 m. Rezidentūra, įgyta gydytoja akušerio ginekologo licencija, Vilniaus Universitetas. Gydytojo endokrinologo profesinė kvalifikacija
1997 - 1998 m. Pirminės rezidentūros praktiką Jonavos Centrinėje ligoninėje. Medicinos gydytojo kvalifikacija
1991 - 1997 m. Kauno medicinos akademija. Gydytojo profesinė kvalifikacija

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Įvairūs tobulinimosi kursai, stažuotės (Onkoginekologija. Operacinė ginekologija. Gimdos kaklelio patologija. Onkoginekologinių ligų ultragarsinė diagnostika. Aktualūs onkoginekologijos klausimai. Ginekologinė endokrinologija. Šiuolaikinė specializuota akušerinė pagalba. Konfliktų valdymas ir bendravimas su pacientais)

• Asociacijos
Lietuvos Akušerių ginekologų draugijos narė

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktras.lt svetainėje ir programėlėje taisyklės. https://www.manodaktaras.lt/text/atsiliepimu-taisykles

2023-05-24 | Rekomenduoja

Puiki gydytoja

2023-03-30 | Rekomenduoja

Labai maloni nuoširdi gydytoja,kantriai ir išsamiai viską paaiškina,pataria. Rekomenduoju.

2023-03-17 | Rekomenduoja

Gydytoja is didziosios raides. Su tokia ramybe isejau viduje. Esu onkologine ligone tad raminantis balsas, aiskus informacijos isdestymas labai svarbu. Visa tai, ir dar daugiau gavau is sios gydytojos. Visa laikomas akiu kontaktas ir visas demesys tik pacientui. Aciu Jums kad esate.

2022-10-21 | Rekomenduoja

Labai maloni, profesionali gydytoja! Lankiausi pirmą kartą, visiškai neišgasdino, viską aiškiai ir maloniai papasakojo. Rekomenduoju!

2022-07-22 | Rekomenduoja

Nuostabus priėmimas, pati geriausia patirtis, nesu sutikusi malonesnės gydytojas, aukščiausio lygio profesionalumas. Pačios geriausios rekomendacijos.

2021-10-26 | Rekomenduoja

Labai profesionali ir dalykiška gydytoja. Gydytoja iš pašaukimo ir tikras savo srities specialistas. Išoperavo miomas, palikdama gimdą, taip suteikdama vilties. Nuoširdžiai dėkoju ir labai rekomenduoju šią gydytoją ir chirurgę. AČIŪ, kad esate.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti