Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Gydytojos konsultacija. Pirminė. nenurodyta 30 min.
    Gydytojos konsultacija. Pakartotinė, dėl tos pačios priežasties. nenurodyta 30 min.
    Moters lytinių organų echoskopija (ultragarsinis tyrimas) per pilvo sieną. Pirminė. nenurodyta 30 min.

Apie specialistą:

Gydytojos akušerės - ginekologės darbo stažas tiek pirminėje, tiek antrinėje grandyje 34 metai. Nuo 2013 spalio 1 d. dirbu nuosavame kabinete, kuris aprūpintas naujausia diagnostine ir gydomąją aparatūra, leidžiančia atlikti visas įmanomas ne stacionaro sąlygomis vykdomas akušerines ir ginekologines apžiūros ir gydymo procedūras.

• Kalba šiomis kalbomis:
Rusų
Lietuvių

• Mokslai:
1980 m. Kauno medicinos institutas

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Medicinos praktikos licencija MPL-14523

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-12-01 | Rekomenduoja

Labai nuostabi ir maloni gydytoja. Greitai nustatė problemą, viską išsamiai, aiškiai paaiškino. Tik geriausi atsiliepimai.

2020-05-27 | Rekomenduoja

Lankiausi pirma karta ir likau patenkinta,ačiū.

2019-09-28 | Rekomenduoja

Gydytoja nuramino, atsakė į rūpimus klausimus. Konsultacija patenkinta. Ačiū jums gydytoja.

2019-08-22 | Nerekomenduoja

Niekam nerekomenduoju lankytis pas šią daktarę.... nustatyta liga- kiaušidžių uždegimas, bet išgėrus dviejų rūšių antibiotikus nebuvo jokio pagerėjimo... Nuvažiavus į Panevėžį pas kitą daktarę - ginekologę, nerasta jokios panašios ligos, kurią nustatė ši daktarė... Veltui gerti stiprūs antibiotikai, nuo kurių lyg šiol jaučiamos pasekmės. Dar parašius, kad antram vizitui nebeatvyksiu, ji man skambino, vieną kartą atsiliepus ir pasakius, kad pas ja nebesilankysiu, skambinėjo dar 7 kartus... NEREKOMENDUOJU!!!

2018-08-07 | Nerekomenduoja

Pirmas ispudis tai daktare maloni,bet neštukems jokiais budais nesiulyčiau pas ja lankytis,aparatura sena ,echoskopuojant nemate vaisiaus , antra kartą bande ,tai pasake ,kad nutrukęs neštumas ,išvalymą darytis teks..daug streso ,nevilties.Apsilankiusi pas kitą ginekologę,pirmą kartą pamačiau pilviuko gyventoja ir plakančia širdutę!Tokiais dalykais žaisti yra per žiauru.sumoki už vizita 50 euru vien iširsti melą!" Klinikos atsakymas: "Galime tik pasveikinti pacientę, kad viskas išsisprendė sėkmingai jai ir kūdikiui. Apie aparatūros naujumą tegu sprendžia specialistai ir akreditacijos tarnyba. Siūlome pacientei kreiptis asmeniškai, jeigu ji liko taip nepatenkinta suteikta paslauga. Visi sumokėti pinigai tokiu atveju jai bus grąžinti.

2018-07-23 | Rekomenduoja

Labas vakaras,siandien lankiausi pas daktare.visada reik nusiteikimo tokiam vizitui,ir dazniausiai nukeldavau velesniam laikui.bet apsilankius visa itampa,stresas isgaravo.be galo maloni,svelni ir taktiska daktare.aciu jums.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti