Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

75% (12 įvertinimų)
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Dalintis Pridėti atsiliepimą

Darbovietės:

Adresas:
Vilniaus g. 16 - 3, Pasvalys

Pasirinkite vizito laiką:
2020 balandis 01 d. - 07 d.

Pažymėkite Jums tinkantį laiką ir registruokitės vizitui pas šį specialistą.


Apie specialistą:

Gydytojos akušerės - ginekologės darbo stažas tiek pirminėje, tiek antrinėje grandyje 34 metai. Nuo 2013 spalio 1 d. dirbu nuosavame kabinete, kuris aprūpintas naujausia diagnostine ir gydomąją aparatūra, leidžiančia atlikti visas įmanomas ne stacionaro sąlygomis vykdomas akušerines ir ginekologines apžiūros ir gydymo procedūras.

Kalba šiomis kalbomis:

  • Rusų
  • Lietuvių

Mokslai:

  • 1980 m. Kauno medicinos institutas

Kvalifikacijos tobulinimas:

  • Medicinos praktikos licencija MPL-14523

Atsiliepimai apie specialistą: Pridėti atsiliepimą

„Gydytoja nuramino, atsakė į rūpimus klausimus. Konsultacija patenkinta. Ačiū jums gydytoja."
Atsiliepimas parašytas 2019-09-28 20:17
„Niekam nerekomenduoju lankytis pas šią daktarę.... nustatyta liga- kiaušidžių uždegimas, bet išgėrus dviejų rūšių antibiotikus nebuvo jokio pagerėjimo... Nuvažiavus į Panevėžį pas kitą daktarę - ginekologę, nerasta jokios panašios ligos, kurią nustatė ši daktarė... Veltui gerti stiprūs antibiotikai, nuo kurių lyg šiol jaučiamos pasekmės.
Dar parašius, kad antram vizitui nebeatvyksiu, ji man skambino, vieną kartą atsiliepus ir pasakius, kad pas ja nebesilankysiu, skambinėjo dar 7 kartus... NEREKOMENDUOJU!!!"
Atsiliepimas parašytas 2019-08-22 13:27
„Pirmas ispudis tai daktare maloni,bet neštukems jokiais budais nesiulyčiau pas ja lankytis,aparatura sena ,echoskopuojant nemate vaisiaus , antra kartą bande ,tai pasake ,kad nutrukęs neštumas ,išvalymą darytis teks..daug streso ,nevilties.Apsilankiusi pas kitą ginekologę,pirmą kartą pamačiau pilviuko gyventoja ir plakančia širdutę!Tokiais dalykais žaisti yra per žiauru.sumoki už vizita 50 euru vien iširsti melą!"

Klinikos atsakymas: "Galime tik pasveikinti pacientę, kad viskas išsisprendė sėkmingai jai ir kūdikiui. Apie aparatūros naujumą tegu sprendžia specialistai ir akreditacijos tarnyba. Siūlome pacientei kreiptis asmeniškai, jeigu ji liko taip nepatenkinta suteikta paslauga. Visi sumokėti pinigai tokiu atveju jai bus grąžinti."
Atsiliepimas parašytas 2018-08-07 16:18
„Labas vakaras,siandien lankiausi pas daktare.visada reik nusiteikimo tokiam vizitui,ir dazniausiai nukeldavau velesniam laikui.bet apsilankius visa itampa,stresas isgaravo.be galo maloni,svelni ir taktiska daktare.aciu jums."
Atsiliepimas parašytas 2018-07-23 22:24
„Gydytoja, pas kurią norisi sugrįžti. Jaučiasi 100% atsidavimas darbui ir pacientui, ne tik kruopščiai apžiūri, bet įsiklauso, išklauso ir pataria visais klausimais. Laimingos tos, kurias globoja Henrieta Niaurienė."
Atsiliepimas parašytas 2018-07-19 23:23
Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai.

Reikia pagalbos?

info@manodaktaras.lt