Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Akušeris ginekologas Gražina Jakubauskienė

Gražina Jakubauskienė

Gražina Jakubauskienė yra Akušerė ginekologė ir konsultuoja Vilniuje. Šiuo metu nėra galimybės registruotis pas gydytoją manodaktaras.lt.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

„ ...Į mūsų skyrių pakliūna moterys su didelėmis problemomis ir bėdomis. Bet mes pačios esame motinos, turim vaikus ir žinom, ką tai reiškia, jeigu tas pats atsitiktų tau. Todėl čia dirbame ir elgiamės taip, kaip norėtume kad elgtųsi su mumis. Mūsų skyriaus pacientės dažnai būna išsigandusios, pasimetusios. Ilgalaikė baimė nėštumo metu gali sukelti ir patologiją. Todėl stengiamės nuraminti, įtikinti, kad viskas bus gerai. Svarbiausia iki to laiko, kai reikia priimti sprendimą, operuoti ar ne, būti žmogumi, o ne chirurgu.
Jeigu darbas patinka, tai ir problemos neslegia; jas imi ir išsprendi. O jei į darbą eini kaip į katorgą, tada problema yra viskas. Pas mus problemų nėra. Viskas gerai...“

• Licencijos:
MPL-01375 Gydytojas akušeris-ginekologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Rusų

• Mokslai:
1982 m. baigė Vilniaus Universiteto Medicinos fakultetą
1982 – 1984 m. - Molėtų rajono centrinė ligoninė, gydytoja akušerė ginekologė
1984 – 2003 m. - šv. Jokūbo ligoninė, gydytoja akušerė ginekologė
2003 – 2008 m. – Vilniaus miesto universitetinė ligoninė, gydytoja akušerė ginekologė Akušerijos patologijos, Gimdymo, Ginekologijos skyriuose

Palikti atsiliepimą

Akušeris ginekologas, kuris priims jus greičiausiai

Komentarai

2014-09-07 | Rekomenduoja

Nuostabiausia gydytoja,kuria iki siol sutikau.Padejo mano dviem vaikams isvysti si pasauli.Tikras profesionalas.Dukra gymdziau sunkiai(buvau jauna ir kvaila.Neklausiai,ka man sake gydytoja),taigi prireike repliu pagalbos.Kuo puikiausiai atliko savo darba.Mano mergaitei dbar 15 metu ,labai gerai mokosi,lanko dailes mokykla,dainuoja..Sunu gymdziau atidziai klausydama jos nurodumu.Rezultatas-be jokiu plysiu....Jeigu gimdyciau dabar,tik pas sita gydytoja.Aciu jums uz viska.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti