Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

Komentarai

2021-06-25 | Rekomenduoja

Rekomenduoju 200 proc. !!! Labai žmogiška, švelni, paprasta, profesionali. Viską detaliai, ramiai išaiškina, nereikia žodžių tempti, jeigu kyla klausimų visada į juos atsakys. Jokio streso nesukelia, nuramina, jokio diskomforto bendraujant. Gydytoja tikrai iš Didžiosios raidės, iš pašaukimo. Nuostabu sutikti tokius gydytojus. Sėkmės Jums visur ir visada, tegul tas gėris kurį skleidžiate, Jums grįžta dvigubai!!!

2021-06-11 | Rekomenduoja

Labai labai rekomenduoju!!! Neapsakomai nuoširdumu, gerumu tviskanti gydytoja. Visiškai jokio streso, labai ramiai, švelniai ir aiškiai, detaliai, profesionaliai nusako viską. Nu super, trūksta žodžiu kokia laiminga išėjau, o atėjau su didele baime. Visom moterim, merginom labai rekomenduoju. Max gera gydytoja.

2021-05-02 | Rekomenduoja

Tai gydytoja iš Didžiosios raides. Patarimai, paguodos žodžiai. Tai Gydytoja atiduodanti dalį savęs savo pacientėms. Didelis Ačiū, kad Jūs esate. Kuo didžiausios jums sėkmės. Ir džiaugiuosi, kad esu Jūsų pacientė. Rekomenduoju 100%.

2021-04-29 | Rekomenduoja

puiki gydytoja kokia tik teko sutikti

2021-04-19 | Rekomenduoja

Nuostabi gydytoja. Tik jos deka mano sūnus švenčia savo pirmąjį gimtadienį. Labai džiaugiuosi ją sutikusi. Tikra Dievo dovana visoms moterims ❤

2020-11-16 | Rekomenduoja

Emilija Bogužienė pati geriausia gydytoja, kokia tik gali būti. Nesu daugiau sutikusi, mačiusi ar girdėjusi kažko panašaus. Iš vienos pusės ji tikra profesionalė, iš kitos nuoširdi draugė. Iš po kiekvieno vizito jautiesi suprasta, išgirsta ir tiesiog laiminga. Pati asmeniškai gydytojai dėkoju už bendrą kelių metų darbą po kurių pagaliau tapau mama AČIŪ JUMS. Eglė S.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti