Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

doc. med. dr. Jolita Zakarevičienė

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Akušerio - ginekologo konsultacija Profilaktinis ginekologinis patikrinimas moterims ir merginoms, neturinčioms nusiskundimų, turėtų būti atliekamas vieną kartą per metus. Šį vizitą geriausia planuoti po mėnesinių. Esant skundų ar klausimų, į gydytoją ginekologą kreiptis galima bet kada, net ir mėnesinių metu. Pradėjus lytinį gyvenimą, reiktų neatidėlioti pirmojo vizito. Merginoms ir moterims, neturėjusioms lytinių santykių, taip pat rekomenduojama kartą metuose apsilankyti pas ginekologą, pradedant nuo 18 – 20 m. Atvykstant ginekologinei apžiūrai visada reikėtų žinoti, kada buvo paskutinės mėnesinės. Taip pat gydytojas paklaus, koks Jūsų mėnesinių ciklas (kiek dienų praeina nuo vienų mėnesinių pirmos dienos iki kitų mėnesinių pirmos dienos). Gydytojas gali klausti apie buvusius nėštumus, persirgtas ligas, atliktas operacijas, ar gyvenate lytinį gyvenimą, kaip saugotės nėštumo. Profilaktinio ginekologinio patikrinimo metu paprastai atliekama ginekologinė apžiūra, gimdos kaklelio citologinis tyrimas (tyrimas dėl ikivėžinių pokyčių ir gimdos kaklelio vėžio), echoskopija. Ginekologinė apžiūra dažniausiai atliekama ginekologinėje kėdėje. Gydytojas apžiūri išorinius lytinius organus. Makšties ir gimdos kaklelio apžiūrai naudojami makšties skėtikliai. Apžiūra skėtikliais labai svarbi, nes jos metu įvertinamas gimdos kaklelis ir paimami tyrimai dėl ikivėžinių gimdos kaklelio pokyčių. Apčiuopiant įvertinama gimda, kiaušidės, pilvo skausmingumas. Ginekologinė echoskopija dažniausiai atliekama pro makštį (vaginalinis ultragarsinis tyrimas). Šis tyrimas yra labai svarbus įvertinant vidinius lytinius organus. Jo metu galima nustatyti daugelį ginekologinių ligų: gimdos miomas, polipus, kiaušidžių cistas, endometriozės požymius ir kt. Jei moteris turi nusiskundimų (gausios ar neįprastos išskyros, skausmai, gausios mėnesinės ir kt.), diagnozės patikslinimui gali būti atliekami įvairūs tyrimai: onkocitologiniai bei MŠL tepinėliai, kraujo, šlapimo tyrimai, molekuliniai testai ir daugelis kitų. 35-40 Eur 30 min.

Apie specialistą:

Gydytoja savo žiniomis dalinasi būdama Vilniaus universiteto, Medicinos fakulteto kvalifikacijos kėlimų kurso „Ambulatorinė nėščiųjų priežiūra“ dėstytoja. JI taip pat dėsto akušerijos ir ginekologijos teorinį kursą.

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Rusų
Anglų

• Mokslai:
1990 m. Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, medicinos specialybė
1995 m. Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, Akušerijos ginekologijos rezidentūra
1998 m. suteiktas medicinos mokslų daktarės laipsnis (disertacijos tema „Nėščiųjų geležies atsargų ir anemijos įtaka naujagimio būklei“).
2003 m. suteiktas docentės pedagoginis vardas.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2004 m. Donaldo tarpuniversitetinė tarptautinė mokykla „Ultragarsinė diagnostika akušerijoje ir ginekologijoje“
1998–2002 m. JAV ir Lietuvos perinatalinės medicinos asociacijos perinatalinio mokymo kursai „Saugus gimdymas“, trukmė 4,5 metų
Gydytojo akušerio ginekologo licencija
2001–2005 m. Gydytojų tobulinimo kursai „Aktualūs akušerijos ir ginekologijos klausimai“, „Skubi pagalba ginekologijoje“, „Ambulatorinė nėščiųjų priežiūra“, Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas

• Asociacijos
Vilniaus krašto akušerių ginekologų draugijos narė
Vilniaus krašto akušerių ginekologų draugijos pirmininkė
Žurnalo „Medicinos teorija ir praktika“ redaktorių kolegijos narė.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2020-08-25 | Rekomenduoja

Labai maloni profesionali gydytoja, tiesiog superine

2020-08-07 | Rekomenduoja

Gudytoja labai maloni.

2020-08-03 | Rekomenduoja

Labai maloni ir supratinga gydytoja

2020-01-13 | Rekomenduoja

Dalykiška ir tiksli gydytoja.

2019-11-18 | Rekomenduoja

Be galo maloni ir supratinga gydytoja! Kaip apskritai pirmą kartą apsilankiusi pas ginekologą tikrai likau patenkinta, nuraminta ir išėjau su visais rūpimais atsakymais. Esu tikrai dėkinga!

2019-08-22 | Nerekomenduoja

Vizitas vyko Santaros klinikose, Vilniaus universiteto ligoninėje: Nemaloni, nemandagi gydytoja, negerbianti pacientų.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti