Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Ginekologo konsultacija 25 - 35 Eur 45 min.
    Trumpa nenurodyta 30 min.
    Nėščiosios konsultavimas be ultragarsinio tyrimo nenurodyta 60 min.

Apie specialistą:

• Licencijos:
MPL-12319 Gydytojas akušeris-ginekologas

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-09-07 | Nerekomenduoja

Vizitas įvyko Antakalnio Poliklinikoje. Gydytoja nesiskaito nei pacientės savijauta, nei pacientės laiku. Nemandagi ir net arogantiška. Buvo paskirti tyrimai, tik kai pareikalauji. Gydytojos moto: jūsų problemos -jūsų reikalas. Nerekomenduočiau net ne-draugei.

2019-02-13 | Nerekomenduoja

Maniau nepaliksiu atsiliepimo, nes pyktelėdavau kai iš 3 kartų vizito, gydytoja vėluodavo. Nesvarbu ar buvau pas ją privačiai, ar poliklinikoje, tačiau kai sumokėjau už tyrimą, kuris nebuvo atliktas jau negaliu nutylėti. Gydytoja pasiūlė padaryti tyrimą, atvykus konstatavo kad taip, reik vaistų, išrašė man juos, taip ir baigėsi vizitai pas ją. Tačiau nusprendus eiti man pas kitą gydytoją, uzsiprašiau tiek pas p. Bartaškienę, tiek registratūroje kad atsiųstu man e-paštu atsakymą (nes nenorėčiau vė mokėti jei reikalaus kita gydytoją), tai tikriausiai po gerų kelių mėnesių atėjo laiškas iš gydytojos, kad mano atsakymo tiesiog nėra ir paprašė sąskaitos pinigų grąžinimui. Taip kad reikalaukite savo atsakymų. Kito paaiškinimo neturiu." Gydytojos Auros Bartaškienės atsakymas į komentarą: „Moteriai buvo paimtas tyrimas. Nesulaukusi įprastu laiku atsakymo, kreipiausi į laboratoriją. Jie atsakymą davė telefonu, motyvuodami, kad neveikia jų spausdintuvas, todėl negali atsiųsti popierinio atsakymo. Remdamasi jų pasakytais rezultatais, skyriau pacientei gydymą. Deja, neatkreipiau dėmesio, kad laboratorija taip ir neatsiuntė atsakymo. Tik moteriai paprašius kopijos, pamačiau, kad laboratorija neatsiuntusi tyrimo. Keliolika sykių kreipiausi į juos, tačiau taip ir nepavyko iš jų gauti tyrimo, tik įvairius nekonkrečius atsikalbinėjimus. Todėl nutariau, kad tyrimo nebegausiu ir teisingiausia grąžinti pinigus moteriai. Pinigus pervedžiau į pacientės nurodytą sąskaitą. Gaila, kad įvyko nesusipratimas ir moteriai buvo sudaryti nepatogumai, sukeltos neigiamos emocijos.

2017-12-20

Labai atsakingai rūpinasi bei patikrina įtarimus dėl ligos įvairiais tyrimais, viską nuosekliai paaiškina bei paskiria tinkamą gydymą. Švelni ir rūpestinga.

2015-11-28

Atsakinga, rūpestinga, dėmesinga gydytoja.

2015-09-19

Sauni gydytoja. Maloni, demesinga.

2015-09-15 | Rekomenduoja

Labai atsakingai rūpinasi ir patikrina ligos įtarimus tyrimais, paskiria gydymą. Švelni ir rūpestinga

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti