Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:

Komentarai

2020-12-30 | Nerekomenduoja

Su vyru planavom neštumą, tam tikra diena mėnesinės neprasidėjo, testas parode teigiamai. Gruodžio 18d.2020 atėjau pas Gyd. Šatku registruotam vizitui. Man buvo neramu ar neštumas vyksta sklandžiai, nes man tepliojo. Pastėbėjau kad gydytojas yra kažkos išsigandes, nervuotas... langai visur kur įmano ma pradaryti, vėdina...kol laukiau bendram koridoryje, uždariau langą nes buvo šalta, gydytojo kabineto durys taip pat buvo atydarytos ir pas ji kabinete taip pat atydarytas langas, del ko susidare nevaikiškas skersvėjis. Išbega gyd.Šatkus vel atidaro langą ir sako nepatenkintai, kad kam šalta, eikit kitur laukti ...Žodžiu atėjus sveika, išeisit serganti. Ok, atėjo mano eile, aš jam sakau apie neštumą ir kad man teplioja. Gyd.Šatkus atsako kad taip gali buti, kad aš neeičiau į poliklinika nes čia pilna Covido. Jokios apžiūros nepadarės, liepe ateiti SAUSIO PABAIGOJ. Grižau namo, praėjo keletą dienų, bet man neramu dėl teplionių nes jie nepasibaige....užsirašiau į privačią kliniką. Toj klinikoj man nustatė nesivystantį neštumą kiaušintakyje ir su siuntymu nukreipe I lygonine skubiai operacijai. Ačiu Gyd.Šatkui už dėmėsį!

2020-10-07 | Nerekomenduoja

Kad nepriima užsirašytu laiku tai niekis, galima ir palaukti. Yra tekę ir 2,5h išsėdėt su pilvu. Neščiosios apžiūra trukdavo 5-10min, nepastebėjo nėščiosios diabeto. Tik juokiasi, kad visos dabar prisiskaičiusios google viską žino, ir pasakoja savo gyvenimo istorijas kai jam gera nuotaika, grybelius gydė gydė gal 2metus. Nuėjau pas kitą gin išgydė per savaitę.

2019-08-03 | Nerekomenduoja

Pas gydytoja tenka laukti bent valanda laiko net uzsiregistravus is anksto. Nestumo metu tai sunku esant nuolatiniam vemimui ir stipriam pykinimui. I nusiskundimus nereagavo, teige, kad taip ir turetu buti, taciau kita gydytoja istyre ir nusiskundimai buvo su pagrindu del sutrikusios skydliaukes veiklos. Cia turbut LR valstybes sveikatos ministerijos vykdomi isakymai, kad echoskopija neatliekama nestumui iki 12 savaiciu, net prasant gydytojo. Mano situacijoje 6 savaites nesiojau negyva kudiki, ir 13 savaiciu persileidau, net nesulaukusi echoskopijos ar kitu tyrimu. O iprastiniu apsilankymu metu gydytojas teigdavo, kad viskas gerai ir kudikis paauges. Teko nusivilti apsilankius pas kita gydytoja po 3 dienu ir suzinoti, kad kudikio sirdis nebeplaka ir jis zuves 4-5 savaites.

2015-12-07

Labai nenorėdavau eiti pas vyrą ginekologą, bet rekomendavus draugei surizikavau ir likau labai nustebinta, kad jis toks džentelmeniškas. Kabinete yra echoskopas, kas labai patogu, tad iškart papasakoja kas ir kaip. Matosi, kad savo srities asas, profesionalas. Vienas minusas, kad pas jį gyva eilė, tad tenka laukti po 2-3val., bet verta.

2014-10-16 | Rekomenduoja

Puikus gydytojas, puikus savo darbo zinovas ir kas be ko nuostabus zmogus.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti