Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Akušerio - ginekologo konsultacija Profilaktinis ginekologinis patikrinimas moterims ir merginoms, neturinčioms nusiskundimų, turėtų būti atliekamas vieną kartą per metus. Šį vizitą geriausia planuoti po mėnesinių. Esant skundų ar klausimų, į gydytoją ginekologą kreiptis galima bet kada, net ir mėnesinių metu. Pradėjus lytinį gyvenimą, reiktų neatidėlioti pirmojo vizito. Merginoms ir moterims, neturėjusioms lytinių santykių, taip pat rekomenduojama kartą metuose apsilankyti pas ginekologą, pradedant nuo 18 – 20 m. Atvykstant ginekologinei apžiūrai visada reikėtų žinoti, kada buvo paskutinės mėnesinės. Taip pat gydytojas paklaus, koks Jūsų mėnesinių ciklas (kiek dienų praeina nuo vienų mėnesinių pirmos dienos iki kitų mėnesinių pirmos dienos). Gydytojas gali klausti apie buvusius nėštumus, persirgtas ligas, atliktas operacijas, ar gyvenate lytinį gyvenimą, kaip saugotės nėštumo. Profilaktinio ginekologinio patikrinimo metu paprastai atliekama ginekologinė apžiūra, gimdos kaklelio citologinis tyrimas (tyrimas dėl ikivėžinių pokyčių ir gimdos kaklelio vėžio), echoskopija. Ginekologinė apžiūra dažniausiai atliekama ginekologinėje kėdėje. Gydytojas apžiūri išorinius lytinius organus. Makšties ir gimdos kaklelio apžiūrai naudojami makšties skėtikliai. Apžiūra skėtikliais labai svarbi, nes jos metu įvertinamas gimdos kaklelis ir paimami tyrimai dėl ikivėžinių gimdos kaklelio pokyčių. Apčiuopiant įvertinama gimda, kiaušidės, pilvo skausmingumas. Ginekologinė echoskopija dažniausiai atliekama pro makštį (vaginalinis ultragarsinis tyrimas). Šis tyrimas yra labai svarbus įvertinant vidinius lytinius organus. Jo metu galima nustatyti daugelį ginekologinių ligų: gimdos miomas, polipus, kiaušidžių cistas, endometriozės požymius ir kt. Jei moteris turi nusiskundimų (gausios ar neįprastos išskyros, skausmai, gausios mėnesinės ir kt.), diagnozės patikslinimui gali būti atliekami įvairūs tyrimai: onkocitologiniai bei MŠL tepinėliai, kraujo, šlapimo tyrimai, molekuliniai testai ir daugelis kitų. 35-40 Eur 30 min.
    Nėščiųjų priežiura Nėščiųjų priežiūra esant sklandžiam nėštumui 8-41 savaitę. Konsultacijos kaina taikoma pacientėms viso nėštumo eigoje besilankančioms mūsų įstaigoje. http://www.medklinika.lt/nesciuju_prieziura_paliulyte_zakareviciene/ 25 Eur. 30 min.

Apie specialistą:

Profesinę patirtį įgijo Vilniaus miesto Universitetinėje (dabar – Vilniaus miesto Klinikinė) ligoninėje.
Prižiūri nėščiąsias, gydo ginekologinėmis ir lytiškai plintančiomis ligomis sergančias moteris, atlieka ambulatorines ginekologines procedūras.
Domėjimosi sritys: šiuolaikinė moters sveikatos priežiūra, tausojančios, minimaliai invazinės operacijos, laparoskopinė chirurgija, šlapimo nelaikymas, makšties nusileidimas, kontracepcija.

• Licencijos:
MPL-17642 Gydytojas akušeris-ginekologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų
Rusų

• Mokslai:
Studijavo Vilniaus Universiteto Medicinos fakultete

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2018 m. Tarptautinės šlapimo sulaikymo draugijos kasmetinis kongresas bei Šlapimo nelaikymo ir dubens organų nusileidimo chirurginio gydymo kursai (Filadelfija, JAV).
2018 m. 1-oji Baltijos šalių ginekologinės endoskopijos konferencija (Ryga, Latvija).
2016 m. kursai "Pirmojo nėštumo trimestro ultragarsinė patikra" (Kaunas).
2016 m. kursai "Pilvo ertmės organų ir inkstų echoskopijos įvadas ir pagrindai" (Kaunas).
2014 m. kursai "Krūtų ligų radiologinė diagnostika" (Vilniaus Universitetas).
2014m. Tarptautinis seminaras "Laparoskopinis siuvimas ir endoskopinė dubens dugno chirurgija" (Ryga, Latvija).
2009 - 2018 m. kasmetiniai Europos endoskopinės ginekologijos draugijos kongresai (Florencija, Barselona, Londonas, Berlynas, Viena).

• Asociacijos
Lietuvos akušerių ginekologų draugija.
Lietuvos gydytojų sąjunga.
Tarptautinė šlapimo sulaikymo draugija (ICS).

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2021-03-30 | Rekomenduoja

Labai maloni, šilta ir profesionali gydytoja. Klinika skrupulingai laikosi visų reikalavimų dėl klientų saugumo pandemijos metu.

2021-03-27 | Rekomenduoja

Geriausi atailiepimai.

2021-03-18 | Rekomenduoja

Labai kompetentinga, konkreti ir empatiška gydytoja. Paryčiais užėjus skausmams su greitąja patekau į ligoninę, paaiškėjo, kad reikės operacijos. Prieš operaciją ši gydytoja atėjo, prisistatė, viską paaiškino. Po operacijos lygiai taip pat-domėjosi savijauta, o išrašant visam įsiminė jos žodžiai-didžiausia padėka man bus, jeigu daugiau su tokiom bėdom čia nesugrįšite. Esu labai dėkinga! Ir linkiu visokeriopos sėkmės!

2021-03-16 | Rekomenduoja

Very good doctor, very patient, gentle, and answered my questions in detail. Thank you very nuch!

2021-03-16 | Rekomenduoja

Puiki savo srities specialistė. Paliko tik teigiamus įspūdžius. Detaliai išaiškina priežastis, kurios sukelia problemą, jų sprendimo būdus. Labai maloni :)

2021-03-03 | Rekomenduoja

Vizitu likau patenkinta. Viskas puiku. Gydytoja maloni, atsake i visus rupimus klausymus.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti