Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Gydomojo masažo specialistas Nerijus Lazdauskas

Nerijus Lazdauskas

Nerijus Lazdauskas yra Gydomojo masažo specialistas ir konsultuoja Klaipėdoje. N. Lazdauskas pacientus priima Gydomojo masažo specialisto Nerijaus Lazdausko praktika.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    60 min. konsultacija dėl Smilkininio apatinio žandikaulio sąnario ir kramtomųjų raumenų funkcijų sutrikimų Konsultacija, apžiūra, rekomendacijos, gydymo planas esant Smilkininio apatinio žandikaulio sąnario ir kramtomųjų raumenų funkcijų sutrikimams. Vizito trukmė 60 min. 80 EUR 60 min.
    Nuotolinė videokonsultacija Konsultacija, rekomendacijos esant Smilkininio apatinio žandikaulio sąnario ir kramtomųjų raumenų funkcijų sutrikimams. Trukmė 60 min. 80 EUR 60 min.
    90 min. konsultacija ir gydomasis masažas esant Smilkininio apatinio žandikaulio sąnario ir kramtomųjų raumenų funkcijų sutrikimams Konsultacija, apžiūra, testavimas, gydomasis masažas esant Smilkininio apatinio žandikaulio sąnario ir kramtomųjų raumenų funkcijų sutrikimams. Rekomendacijos, gydymo plano sudarymas. Vizito trukmė 90 min. 110 EUR 90 min.

Apie specialistą:

Gydomojo masažo specialisto išsilavinimas. Didžiausia patirtis, domėjimasis, gilinimasis, praktika ir specializacija Smilkininio apatinio žandikaulio sąnario, kramtomųjų ir kt. veido raumenų funkcijų sutrikimų gydyme.

• Licencijos:
ASL-00193 Gydomojo masažo specialistas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Rusų

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2022 m. – išplėstinis taikomosios kineziologijos kursas „Temporomandibuliarinis sąnarys. Atlanto subluksacija. C0-C1. Veido kaukolė“ Ukrainos taikomosios kineziologijos asociacijos UAPK
2022 m. – seminaras „Ūmios būklės masažo ir gydomojo masažo metu. Kaip suteikti pirmąją medicininę pagalbą?“
2022 m. – seminaras „Pandemijos psichologinis poveikis masažo ir gydomojo masažo perspektyvoje“
2022 m. – seminaras „Smilkininis apatinio žandikaulio sąnario ištyrimas, testavimas, problemų sprendimo būdai“
2022 m. – mokymai „RESET1“ – energetinė sistema, skirta žandikaulio sąnario (TMJ) balansavimui
2022 m. – mokymai „RESET2“ – energetinė sistema, skirta žandikaulio sąnario (TMJ) balansavimui
2022 m. - programa: „Neurobiologinis streso valdymas“, paskaita: „Kaip valdyti stresą sunkiais gyvenimo laikotarpiais"
2022 m. - konferencija „Depresija. Diagnostika, gydymo metodai. Motyvacija ir įrankiai jai išlaikyti"
2022 m. – mokymai „Bičių produktai sveikatai išsaugoti ir stiprinti: naudojimo formos ir galimybės medicinoje“
2022 m. – seminaras "Meistriškas kaklo skausmo gydymas. Kaklo anatomija: paviršiaus anatomija ir kaulinės struktūros“
2022 m. – mokymai „Reabilitacijos metodai esant veido patologijai. Veidinio nervo, trišakio nervo, Smilkininio apatinio žandikaulio sutrikimai

• Asociacijos
Lietuvos Masažuotojų asociacija

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2023-10-23 | Rekomenduoja

Esu labai patenkinta vizitais pas gyd. Lazdauską. Gydytojas ne tik padėjo su problema, dėl kurios lankiausi pas keletą gydytojų, bet taip pat suteikė visapusišką pagalbą įvairiais sveikatos klausimais, davė daug naudingų patarimų. Gydytojas nuoširdžiai manęs klausė ir domėjosi mano sveikata, taip pat tai darė ir pasibaigus numatytam gydymo laikotarpiui vis pasiteiraudamas, kaip sekasi. Gydytojas Lazdauskas puikiai išmano savo darbą taip kad pasitikėti jo gydymu sunku nebuvo, o tai tik dar labiau padėjo siekiant spręsti žandikaulio problemas.

2023-08-30 | Rekomenduoja

Labai džiaugiuosi patekusi pas Gyd. Nerijų. Tai ŽMOGUS ir GYDYTOJAS iš didžiųjų raidžių. Puikus profesionalas, turintis begalinę meilę žmonėms ir savo profesijai, eruditas. Malonus ir šiltas bendravimas, estetiška aplinka. Kantriai paaiškina ligos eigą, atsako į visus rūpimus klausimus. Visada galima sulaukti patarimų kaip pagerinti savo ligą. Išeidavau iš kabineto pilna teigiamų emocijų. Linkiu Gyd. Nerijui išsaugoti šilumą savo darbui. Ačiū.

2023-06-06 | Rekomenduoja

Puikus specialistas, savo srities profesionalas. Charizmatiškas, patikimas, įsijaučia į paciento problemą, žino, kada reikia patarti, o kada lengvai pabarti, kad pacientas imtųsi reikiamų veiksmų geresnės sveikatos link. Įsigilina, stengiasi pacientui padėti ne tik fiziškai gerinti būklę, bet ir psichologiškai.

2023-05-14 | Rekomenduoja

labai aukštos kvalifikacijos specialistas

2023-03-29 | Rekomenduoja

Man labai patiko jo požiūris į mediciną - jis stengiasi ne tik gydyti savo pacientus, bet ir išmokyti juos, kaip rūpintis savo sveikata. Rekomenduoju šį gydytoją visiems, kurie ieško profesionalumo, rūpestingumo ir pagarbos žmogui. Jis tikrai nuostabus specialistas, kuriam galite pasitikėti savo sveikata!

2023-02-05 | Rekomenduoja

Profesionalus, savo darbą puikiai išmanantis ir atsakingai atliekantis gydytojas. Visą gydymą rūpinasi paciento būkle, gilinasi į problemos priežastis, naudingai pataria sprendžiant esamą problemą. Esu labai dėkinga už gydymą. AČIŪ!!!

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti