Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Gydomojo masažo specialistas Nerijus Lazdauskas

Nerijus Lazdauskas

Nerijus Lazdauskas yra Gydomojo masažo specialistas ir konsultuoja Klaipėdoje. N. Lazdauskas pacientus priima Gydomojo masažo specialisto Nerijaus Lazdausko praktika.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    60 min. konsultacija dėl Smilkininio apatinio žandikaulio sąnario ir kramtomųjų raumenų funkcijų sutrikimų Konsultacija, apžiūra, rekomendacijos, gydymo planas esant Smilkininio apatinio žandikaulio sąnario ir kramtomųjų raumenų funkcijų sutrikimams. Vizito trukmė 60 min. 80 EUR 60 min.
    Nuotolinė videokonsultacija Konsultacija, rekomendacijos esant Smilkininio apatinio žandikaulio sąnario ir kramtomųjų raumenų funkcijų sutrikimams. Trukmė 60 min. 80 EUR 60 min.
    90 min. konsultacija ir gydomasis masažas esant Smilkininio apatinio žandikaulio sąnario ir kramtomųjų raumenų funkcijų sutrikimams Konsultacija, apžiūra, testavimas, gydomasis masažas esant Smilkininio apatinio žandikaulio sąnario ir kramtomųjų raumenų funkcijų sutrikimams. Rekomendacijos, gydymo plano sudarymas. Vizito trukmė 90 min. 110 EUR 90 min.

Apie specialistą:

Gydomojo masažo specialisto išsilavinimas. Didžiausia patirtis, domėjimasis, gilinimasis, praktika ir specializacija Smilkininio apatinio žandikaulio sąnario, kramtomųjų ir kt. veido raumenų funkcijų sutrikimų gydyme.

• Licencijos:
ASL-00193 Gydomojo masažo specialistas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Rusų

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2022 m. – išplėstinis taikomosios kineziologijos kursas „Temporomandibuliarinis sąnarys. Atlanto subluksacija. C0-C1. Veido kaukolė“ Ukrainos taikomosios kineziologijos asociacijos UAPK
2022 m. – seminaras „Ūmios būklės masažo ir gydomojo masažo metu. Kaip suteikti pirmąją medicininę pagalbą?“
2022 m. – seminaras „Pandemijos psichologinis poveikis masažo ir gydomojo masažo perspektyvoje“
2022 m. – seminaras „Smilkininis apatinio žandikaulio sąnario ištyrimas, testavimas, problemų sprendimo būdai“
2022 m. – mokymai „RESET1“ – energetinė sistema, skirta žandikaulio sąnario (TMJ) balansavimui
2022 m. – mokymai „RESET2“ – energetinė sistema, skirta žandikaulio sąnario (TMJ) balansavimui
2022 m. - programa: „Neurobiologinis streso valdymas“, paskaita: „Kaip valdyti stresą sunkiais gyvenimo laikotarpiais"
2022 m. - konferencija „Depresija. Diagnostika, gydymo metodai. Motyvacija ir įrankiai jai išlaikyti"
2022 m. – mokymai „Bičių produktai sveikatai išsaugoti ir stiprinti: naudojimo formos ir galimybės medicinoje“
2022 m. – seminaras "Meistriškas kaklo skausmo gydymas. Kaklo anatomija: paviršiaus anatomija ir kaulinės struktūros“
2022 m. – mokymai „Reabilitacijos metodai esant veido patologijai. Veidinio nervo, trišakio nervo, Smilkininio apatinio žandikaulio sutrikimai

• Asociacijos
Lietuvos Masažuotojų asociacija

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2024-02-01 | Rekomenduoja

Gydytojo Nerijaus darbą, bendravimą ir žinias įvertinčiau pačiu aukščiausiu balu - tai daugiau nei profesionalumas. Gydymo rezultatas puikus, todėl bus galima iki galo užbaigti ilgai trunkantį sąkandžio gydymą kapomis daug lengviau ir greičiau. Vizitas pas šį gydytoją labai atpalaiduojantis, nes yra apgalvota kiekviena smulkiausia detalė tam, kad pacientas jaustųsi patogiai ir galėtų atsipalaiduoti. Gydytojas ne tik atlieka masažus ir gydymą, bet ir suteikia daug įvairių, praktiškų patarimų sveikatos ir psichologijos srityje. Esu labai dėkinga.

2024-01-31 | Rekomenduoja

Noriu nuoširdžiai padėkoti Jums už išskirtinį profesionalumą ir rūpestį, suteiktą mano gydymo metu. Jūsų atsidavimas ir draugiškas požiūris į pacientą labai padėjo man pajusti saugumą ir pasitikėjimą gydymo procesu. Jūs esate GYDYTOJAS - ŽMOGUS iš didžiosios raidės. Jūsų gydymas ne tik davė teigiamą rezultatą, bet ir padėjoje save surinkti, kad toliau galėčiau gyventi ir džiaugtis gyvenimu. Esu dėkinga Jums už tai, kad skyrėte laiko paaiškinimams, suprantamai kalbėjote apie mano būklę ir visada atsakydavote į mano klausimus. Jūsų darbas ir įsipareigojimas sveikatai yra vertingas ir įsimintinas. Galiu tik nuoširdžiai rekomenduoti Jus kaip puikų gydytoją, ir tikiuosi galėsiu pasikliauti Jūsų paslaugomis ateityje. Ačiū už visą gydymą, kuriuo galiu džiaugtis ir gyventi be skausmo. Jūs vienintelis įjungėte šviesą tunelio gale

2024-01-18 | Rekomenduoja

Esu begalo dėkingą Jums Nerijus už išspręstas problemas, kaip gera gyventi be skausmo! Konsultacijos metu specialistas viską paaiškina labai paprastais žodžiais, kas yra labai faina. Gavau daug rekomendacijų susiję su savo sveikata, dėl kurių organizmo būklę pagerėjo. Nerijus žmogus ir specialistas pas kuri norisi sugrįžti (tiek gydymo tiek bendravimo prasme). Rekomenduoju ši SPECIALISTĄ kiekvienam. Skatinu nelaukti ir nebijoti pradėti gydymą, rezultatas tikrais bus!

2023-10-23 | Rekomenduoja

Esu labai patenkinta vizitais pas gyd. Lazdauską. Gydytojas ne tik padėjo su problema, dėl kurios lankiausi pas keletą gydytojų, bet taip pat suteikė visapusišką pagalbą įvairiais sveikatos klausimais, davė daug naudingų patarimų. Gydytojas nuoširdžiai manęs klausė ir domėjosi mano sveikata, taip pat tai darė ir pasibaigus numatytam gydymo laikotarpiui vis pasiteiraudamas, kaip sekasi. Gydytojas Lazdauskas puikiai išmano savo darbą taip kad pasitikėti jo gydymu sunku nebuvo, o tai tik dar labiau padėjo siekiant spręsti žandikaulio problemas.

2023-08-30 | Rekomenduoja

Labai džiaugiuosi patekusi pas Gyd. Nerijų. Tai ŽMOGUS ir GYDYTOJAS iš didžiųjų raidžių. Puikus profesionalas, turintis begalinę meilę žmonėms ir savo profesijai, eruditas. Malonus ir šiltas bendravimas, estetiška aplinka. Kantriai paaiškina ligos eigą, atsako į visus rūpimus klausimus. Visada galima sulaukti patarimų kaip pagerinti savo ligą. Išeidavau iš kabineto pilna teigiamų emocijų. Linkiu Gyd. Nerijui išsaugoti šilumą savo darbui. Ačiū.

2023-06-06 | Rekomenduoja

Puikus specialistas, savo srities profesionalas. Charizmatiškas, patikimas, įsijaučia į paciento problemą, žino, kada reikia patarti, o kada lengvai pabarti, kad pacientas imtųsi reikiamų veiksmų geresnės sveikatos link. Įsigilina, stengiasi pacientui padėti ne tik fiziškai gerinti būklę, bet ir psichologiškai.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti