Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Urologas Marius Anglickis

Marius Anglickis

Marius Anglickis yra Urologas ir konsultuoja Vilniuje. M. Anglickis pacientus priima Vilniaus Affidea klinika (Konstitucijos pr. 15), Northway medicinos centrai (Vilnius).

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Gydytojo domėjimosi sritys: varpos implantai, vazektomija, inkstų akmenligė, minimaliai invazyvi chirurgija, seksologija, laparaskopinė chirurgija, onkologija.
„Mano, kaip gydytojo, tikslas yra išsaugoti ir gerinti žmogaus sveikatą bei gyvenimo kokybę. Profesinėje veikloje vadovaujuosi aukščiausiais etikos ir sąžiningumo standartais, siekiu aukščiausio lygio mokslinės kompetencijos. Atidžiai įsiklausau į paciento lūkesčius ir, pasitelkdamas savo žinias bei patirtį, siekiu kuo greičiau išspręsti pacientą kamuojančias problemas", - teigia gydytojas.
Profesinė darbo patirtis nuo 2014 m.
Kasmet atlieka 300-450 įvairaus tipo operacijų (vyro apipjaustymų, vazektomijų, inkstų akmenų skaldymo operacijų ekstrakorporiniu litotriptoriumi, endoskopinių operacijų, radikalių prostatektomijų, laparaskopinių nefrektomijų, pieloplastikų ir kt.).

• Licencijos:
MPL-19562 Gydytojas urologas

• Asociacijos
Gydytojas yra Europos urologų draugijos, Europos seksologų asociacijos, Lietuvos urologų draugijos narys

Palikti atsiliepimą

Komentarai

2022-10-25 | Rekomenduoja

Lb.geras gydytojas,profesionalas,

2021-05-18 | Rekomenduoja

Norime padėkoti gydytojui už tai, kad padėjo susilaukti ilgai laukto vaikelio ir atnešė daug džiaugsmo į mūsų šeimą. Lankėmės pas keletą urologų ir niekas nepastebėjo varikocelės. Paprasta operacija pakeitė mūsų gyvenimą amžiams. Ačiū.

2021-05-18 | Rekomenduoja

Esame dėkingi už tai, kad gydytojas atlikęs paprastą operaciją padėjo susilaukti ilgai laukto vaikelio ir atnešė daug džiaugsmo į mūsų šeimą. Lankėmis pas keletą urologų ir niekas nepastebėjo varikocelės dėl kurios niekaip nesusilaukėme vaikų. Ačiū gydytojui.

2020-06-26 | Rekomenduoja

Šaunus gydytojas. Rekomenduoju. Esu dėkinga už pagalbą. Ačiū jums, daktare.

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti