Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Reabilitologas Jonas Girskis

Jonas Girskis

Jonas Girskis yra Reabilitologas, Neurologas, Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas ir konsultuoja Vilniuje. J. Girskis pacientus priima Jono Girskio stuburo gydymo centras.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Gydytojas neurologas, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, manualinės terapijos specialistas, nuo 1995 m. sėkmingai veikiančio stuburo gydymo centro Vilniuje įkūrėjas.

• Licencijos:
MPL-04929 Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas
MPL-05522 Gydytojas neurologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Anglų
Rusų
Lietuvių

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Nuolat dalyvauja tarptautinėse mokslinėse konferencijose, skaito pranešimus raumenų ir kaulų sistemos klausimais

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2023-11-23 | Rekomenduoja

Dėkoju už duotus gydomuosius pratimus likusiam gyvenimui. Padėjo, nes žinau kaip sau padėti. Tikrai verta net ir sunkiai besiverčiantiems susitaupyti ir bent kartą gyvenime apsilankyti. Kiek trikdė išsiplėtimas apie save jaunystėje, bet buvo linksma :D

2023-10-20 | Rekomenduoja

Ačiū, gydytojas išsamiai pateikė gydymosi ir diagnostikos problemas, lauksiu rezutatų tolesnei gydymosi eigai

2023-09-13 | Rekomenduoja

Nešant svorį jaučiu skausmus. Vaikščiojau nuo vieno gydytojo pas kitą, ir niekaip nepavykdavo rasti tikrųjų skausmų priežasčių ir veiksmingų sprendimo būdų. Apsilankęs pas daktarą Joną Girskį, jis išsamiai apžiūrėjo, paaiškino, kur glūdi problemos šaknys ir ką daryti nuoseklumo tvarka. Dabar yra daug aiškiau. Ačiū Dr. J. Girskiui. Linkiu jam ir jo bendradarbiams Dievo palaimos ir pagalbos!

2023-08-20 | Rekomenduoja

Su savo problema aplankiau labai daug specialistų, tikėjausi pagalbos, bet... Sužinojau apie daktarą J. Girskį, kuriuo buvau nustebinta tik įėjus į kabinetą. Jis pats man pasakė apie mano nugaros skausmo priežastis. Paaiškino ką turėsiu daryti, ir kaip. Čia tikrai yra Daktaras. Manau, kad dabar man pavyks nors kiek sumažinti skausmus. Ačiū Jums, o aš savo ruožtu sportuosiu pagal Jūsų programą.

2023-08-10 | Rekomenduoja

Per pirmą vizitą jaučiausi, kaip paskaitoje. Skyrė laiko gal 1,5 val. Pasakoja paprastam žmogui suprantama kalba. Matosi, kad gydytojas iš pašaukimo. Nuoširdžiai linkiu, turint stuburo problemų apsilankyti.

2023-08-09 | Rekomenduoja

Pirmasis apsilankymas nenuvylė. Esu patenkinta gavusi atsakymus į man rūpimus klausimus. O jei dar ir paskirti pratimai padės išvengti operacijos, būsiu labai laiminga

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti