Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Ignas Lukošius

Ignas Lukošius yra Urologas ir konsultuoja Vilniuje. I. Lukošius pacientus priima InnMed medicinos klinika.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis

Apie specialistą:

Gydytojas konsultuoja vyrus ir moteris urologiniais sveikatos klausimais, atlieka echoskopinius tyrimus, vyrams biotensiometriją, urofloumetriją. Gydomos urologinės prostatos, fimozės, orchito, lytiškai plintančios ir infekcinės ligos, atliekamas erekcijos gerinimas ir sutrikimo gydymas. Atliekama estetinė apyvarpės plastika ir frenuloplastika.

• Licencijos:
MPL-19139 Gydytojas urologas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Rusų
Anglų

• Mokslai:
2014 m. – urologijos rezidentūrą
2008 m. – internatūrą
2007 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą

• Stažuotės:
Endourologinis GPH gydymas Minskas; RIRS Varšuva, Roma, Barselona.

• Kvalifikacijos tobulinimas:
Kvalifikaciją tobulino kursuose “Viršutinių šlapimo takų navikų gydymas retrogradinės lanksčios ureterorenoskopijos metodu”

• Asociacijos
Lietuvos urologų draugijos narys
Europos urologų asociacijos narys

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

Komentarai

2022-08-02 | Rekomenduoja

Labai rekomenduoju šį gydytoją, nes tiek gydytojo profesionalumas, tiek bendravimo stilius labai padėjo susitvarkyti su problema.

2022-07-07 | Rekomenduoja

Pirmą kartą per du metus atostogauju ir nejaučiu skausmų. Po akmens šalinimo prieš kelis metus (pas kitus gydytojus) jaučiau skausmus kasdien, galų gale buvo išsiaiškinta, kad akmenys nepasišalino bei priežastis kodėl. Po vizitų pas skirtingus gydytojus, dėl nuolatinių skausmų, buvau siunčiamas namo su nuskausminamaisiais. Ignas Lukošius pirmasis gydytojas, kuris paskyrė tinkamą gydymą ir išsiaiškino priežastis. Požiūris į pacientą vakarietiškas - atsakoma į visus klausimus, pacientas vedamas per visą gydymo eigą, jaučiamas atsakingumas bei nuoširdus rūpestis. Visi kilę klausimai buvo atsakyti be jokios arogancijos - paprastai ir žmogiškai. Esu labai dėkingas šiam gydytojui.

2021-11-27 | Rekomenduoja

InnMed man padėjo išspręsti erekcijos sutrikimo problemą, už gydymo procesą buvo atsakingas urologas Ignas Lukošius. Bijojau, kad skaudės, bet nieko panašaus, net patiko:) Gydymas sudarytas iš 4 seansų po 30 min. Kaip paaiškino gydytojas, su žemo dažnio bangomis išsiplėčia kraujagyslės ir susikuria naujos, todėl problema išsisprendžia. Jau pusmetis kaip man viskas gerai, kaip jaunystėj.

2021-10-20 | Rekomenduoja

Dėl amžiaus ir atitinkamo gyvenimo būdo man sutriko sveikata - atsirado vyriškų sveikatos problemų. Gydžiausi vienoje poliklinikoje, kuriam laikui padėjo, bet vėliau vėl atsinaujino. Aš jau nuleidau rankas, gerai, kad žmona palaikė. Ji įtikino kreiptis į gydytoją Igną Lukošių. Jis tikrai savo darbą išmano. Labai kantrus, tvarkingas ir suprantamai man išaiškino kodėl man naudinga elektros bangų stimuliacinė terapija. Dabar praėjo pusė metų po gydymo kurso ir viskas veikia kaip reikalas:)

2021-08-11 | Rekomenduoja

Gydytojas Lukošius man darė kompleksinį tyrimą su dopleriu, kad išsiaiškintų, kodėl mano seksualiniam gyvenime yra problemų. Jis tikras profesionalas, su juo paprasta ir malonu bendrauti, aš nustojau jaudintis. Kartu priėjome išvados, kad man verta išbandyti smūginę terapiją su įrenginiu, kad išgydyti erekcijos disfunkciją. Rezultatą aš pastebėjau per trumpą laiką, mane tai maloniai nustebino. Mano lytinis gyvenimas dabar normalus. Aš labai dėkingas šiam daktarui.

2021-08-04 | Rekomenduoja

Daktaras Ignas Lukošius gydytojas, kuriuo galima pasitikėti. Jei man vėl reikės, aš tik į jį kreipiuos

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti