Suraskite gydytoją ir užsiregistruokite vizitui

Filtravimas:
Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
Kineziterapeutas Greta Girskė

Greta Girskė

Greta Girskė yra Kineziterapeutė ir konsultuoja Vilniuje. G. Girskė pacientus priima Jono Girskio stuburo gydymo centras.

Pasidalinkite geriausiais daktarais su savo draugais!
Facebook Facebook Dalintis
  • Paslaugos ir kainos:

    Paslauga Kaina Trukmė
    Profilaktinė konsultacija Kaulų-raumenų sistemos ištyrimas su biomechaninių grandžių korekcija. Teikia profilaktines konsultacijas, kurių metu, remiantis stereotipinių kūno judesių normomis, nustatomi nedarniai funkcionuojantys kūno raumenys ir/ar sąnarinės jungtys bei sudaroma pradinė tikslingų gydomųjų judesių programa. Šios profilaktinės konsultacijos yra tikslingos: · Siekiantiems išvengti pastovių nugaros, raumenų, sąnarių skausmų, sukeltų ilgą laiką nedarniai funkcionuojančios Jūsų kaulų ir raumenų sistemos. · Planuojantiems pradėti sportuoti/praktikuojantiems specifinę sporto šaką, siekiant kompensuoti kaulų ir raumenų sistemai žalingus sporto judesius. · Besilaukiančioms/planuojančioms pastoti moterims, siekiant išvengti skausmų dėl svorio prieaugio nėštumo metu. · Vaikams nuo 7 metų amžiaus, siekiant formuoti taisyklingą jų laikyseną. 90 EUR 60 min.

Apie specialistą:

Kineziterapeutė Greta Girskė specializuojasi kūno biomechanikos sutrikimų diagnostikoje. Domėjimosi sritis – kūno biomechanika, sutrikusių raumenų funkcijų poveikis įprastiems kūno judesiams, taisyklingai laikysenai, sutrikusios biomechanikos/laikysenos koregavimas tikslingais fiziniais judesiais. Kineziterapeutė yra ištyrusi ir įvertinusi apie 2000 kaulų ir raumenų sistemos sutrikimų atvejų; sudariusi apie 2000 individualių tikslingų gydomųjų judesių programų.
UAB „Jono Girskio stuburo ligų gydymo centre“ vaikus nuo 7 metų amžiaus ir suaugusiuosius tiria ir konsultuoja profilaktiškai ar atsiradus judesių sutrikimams, esant ydingai laikysenai, stuburo ligoms, kaklo, pečių, nugaros, rankų, kojų raumenų bei sąnarių skausmams, planuojant nėštumą, nėštumo metu bei po gimdymo, renkantis sporto šaką.

• Licencijos:
ASL-09329 Kineziterapeutas

• Kalba šiomis kalbomis:
Lietuvių
Anglų

• Mokslai:
2011 - 2016 m. konsultacinė funkcinių kūno biomechanikos sutrikimų diagnostikos praktika J. Girskio stuburo gydymo centre
2016 m. Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas. Kineziterapeuto kvalifikacija
2008 m. Didžiosios Britanijos Feldenkrais mokyklos įvadiniai somatinės edukacijos kursai

• Kvalifikacijos tobulinimas:
2021-2022 m. mokslinės praktinės konferencijos (dalyvis)
„Osteoartritas ir intrasąnarinė injekcija“
„Pasauliniai nugaros skausmo pažinimo metai“
„Neurofobija medicinoje – mitas ar realybė 2021“
„Polish Fascia Symposium“
„Galvos skausmų vaivorykštė“
„2-asis Baltijos šalių miego kongresas“
„Vitaminai šiuolaikinėje medicinoje:„ar tik antras planas“
„Dubens dugno patologija: gydymo galimybės ir iššūkiai“
„Kitoks požiūris į skausmą“
„Skausmo žinių pritaikymas praktikoje“
„Kūdikių ir vaikų sveikata: tikslingas judesys dabar ir rytoj“

Palikti atsiliepimą

Komentarai

Atsiliepimus gali palikti tik pas šį gydytoją apsilankę manodaktaras.lt vartotojai. Atsiliepimų publikavimo ir administravimo manodaktaras.lt svetainėje ir programėlėje taisykles rasite čia

2023-09-07 | Rekomenduoja

Ne pirmą kartą lankausi.Visada viiskas labai profesionalu ,aiškiai pateikta visa dominanti informacija.Visa šeima esam ištikimi Jūsų klientai.Ačiū.

2023-07-31 | Rekomenduoja

Profesionali gydytoja!

2023-07-28 | Rekomenduoja

Labai maloni gydytoja, skyrė daug laiko dėl mano turimos problemos, atsakė į visus rūpimus klausimus, skyrė pratimus, davė daug patarimų. Džiaugiuosi, kad atradau šį specialistą.

2023-06-29 | Rekomenduoja

Vizitas buvo labai naudingas, nes sužinojau, kodėl man skaudą ir kaip tai galima atitaisyti. Ačiū! Sugrįšiu vėl!

2023-04-20 | Rekomenduoja

Profesionali gydytoja išmananti savo darbą. Įsiklauso į problemas ir padeda pažinti trūkumas ir parodo kaip juos taisyti. Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią specialistę.

2023-03-02 | Rekomenduoja

Labai išsami konsultacija, gydytoja viską paaiškino ir pasitikslino ar gerai supratau. Buvo atsižvelgta į sportinę veiklą, kuria užsiimu ir duoti ne tik specifiniai pratimai problemoms spręsti, bet ir patarta, kokių apkrovų vengti. Bendravimas labai malonus ir profesionalus. Paaiškinimams pasitelkiamos vizualinės priemonės. 10/10

Gydytojus vertinti ir atsiliepimus rašyti gali tik prisijungę vartotojai. Prisijungti