Pradžia
Reikia pagalbos? Rašyk info@manodaktaras.lt
doc. med. dr. Darijus Skaudickas
doc. med. dr. Darijus Skaudickas

doc. med. dr. Darijus Skaudickas

5 5 6
Registruotis vizitui

Darbovietės

Apie mane

Specialisto darbo stažas – 10 metų. Specializacijos sritys: Erekcijos ir potencijos sutrikimų diagnostika ir gydymas (moderniais vaistais ir priemonėmis); Šlapimo nelaikymo, ypač moterų, diagnostika ir gydymas (pošlapiminių raiščių, juostelių implantavimas).; Porų, nesusilaukiančių vaikų, nevaisingumo diagnostika ir gydymas (sėklidžių biopsija, vazoepididymostomijos operacijos, gerinančios geresnį spermatozoidų patekimą į išorę). Visos onkourologinės ligos: inkstų vėžys, šlapimo pūslės, prostatos, sėklidžių, varpos. Norint užsiregistruoti pas gydytoją į bet kurį miestą (išskyrus Kauną) - skambinti +37067133948. Papildoma informacija dėl konsultacijos +370-685-48050.

Gydau šias ligas

Kalbos:

  • Anglų
  • Lietuvių
  • Rusų

Mokslai:

  • 2006 m. apginta medicinos mokslų daktaro disertacija
  • 1996 m. baigtas Kauno Medicinos universitetas, pasirinkta chirurgijos ligų rezidentūra, vėliau – urologijos rezidentūra

Sertifikatai, kursai:

  • Per paskutinius 5 metus atspausdinti 7 moksliniai straipsniai, Lietuvos ir užsienio žurnaluose, Išleido pirmąją mokslinę knygą seksologine tematika

Asociacijos narys:

  • Lietuvos ir Europos seksologų draugijų narys.
  • Lietuvos Uroginekologijos draugijos viceprezidentas
  • Lietuvos ir Europos urologų draugijų narys


Registracija vizitui internetu

Pacientų atsiliepimai apie gydytoją Doc Med Dr Darijų Skaudicką

Pridėti atsiliepimą

Neprisijungęs vartotojas

2014-04-25
0 0
Gydytojo įvertinimas:5
Neabejoju jo profesionalumu. Greitai įvertino problemą, išrašė reikiamų vaistų.

Neprisijungęs vartotojas

2014-04-23
4 1
Gydytojo įvertinimas:5
Puikus daktaras, teko ne vieną kartą lankytis. Jį rodė, net per laidą ,,Kvieskite daktarą'' o tai reiskia jog jis patyres daktaras savo specialybėje. rekomenduoju visiems. ;)

Neprisijungęs vartotojas

2013-11-25
0 7
Gydytojo įvertinimas:4
Siaip idomu, kiek jam galima butu duoti nors ir su siuntimu?

Neprisijungęs vartotojas

2013-11-08
1 0
Gydytojo įvertinimas:5
Teko kelis kartus lankytis, tai mano vertinimai puikūs. Dalykiškas, mandagus, pagarbus, profesionalus ir šiaip bendraujantis, išklausantis. Visus reikalingus tyrimus skyrė iš karto, echoskopą iš karto vedėsi daryti. Eilė prie kabineto pas daktarą nebuvo ilga, o gydymą gavau tinkamą ir veiksmingą.

Neprisijungęs vartotojas

2013-09-25
6 3
Nors buvau girdejusi visokiu atsiliepimuneigiamu, galiu drasiai teigti, kad tai labai geras gydytojas. ne karta jau teko kreiptis ir tikrai nesigailim..

Įvertinkite gydytoją ir palikite komentarą

Bendras įvertinimas
Profesionalumas
Punktualumas
Nepamirškite palikti įvertinimo!

Urologai - vyrų ir moterų šlapimo trakto problemų gydymo ir vyrų reprodukcinės sistemos sutrikimų šalinimo specialistai. Urologas konsultuoja pacientus inkstų, pūslės, šlapimo takų, erekcijos sutrikimų bei kitais lytinės sistemos ligų klausimais. Urologijos specialistai diagnozuoja atsiradusias ligas ir paskiria joms reikiamą gydymą bei atlieka išsamius prostatos patologinius, echoskopinius tyrimus bei biopsijas.