Pradžia
Reikia pagalbos? Rašyk info@manodaktaras.lt
Kęstutis Šklėrius
Kęstutis Šklėrius

Kęstutis Šklėrius

5 5 4

Specialybė:

Akušeris ginekologas

Darbovietės

Kalbos:

  • Lietuvių

Mokslai:

  • 1981 m. Kauno Medicinos universitetas, akušerio- ginekologo specialybė

Sertifikatai, kursai:

  • Išklausyti kursai ir domėjimosi sritis gimdos kaklelio patologija, kolposkopijos kursai, infekcijos ir lytiškai plintančios infekcijos.


Pacientų atsiliepimai apie gydytoją Kęstutį Šklėrių

Pridėti atsiliepimą

Neprisijungęs vartotojas

2014-09-27
0 0
Gydytojo įvertinimas:5
Pats nuostabiausias gydytoja,apie ji tik gerai galiu pasakyt.Gymdziau pas ji 21 kovo 2014.Rupestingas,malonus,geras ir nuosirdus daktaras.Antras vaikas tik pas ji!!!!!!! Profesioalas savo darbo...

Neprisijungęs vartotojas

2014-06-18
2 0
Gydytojo įvertinimas:5
Pats geriausias Gydytojas is visu mano sutiktu gyvenime. Absoliutus profesionalas, be priekaistu zino, ka daro. Zino visas rizikas, staigiai ir atsakingai priima sprendimus, dirba idealiai. Punktualumas auksciausiam lygmenyje, visuomet su subtiliu jumoru nuramina paciente. Daugiau nei 100 balu is 10 galimu. Daktaro deka, mano gimdymas tapo lengvesnis uz menstruacijas. Pasakose taip nebuna, o man ivyko realiame gyvenime. ISSKIRTINAI REKOMENDUOJU

Neprisijungęs vartotojas

2014-06-01
3 2
Gydytojo įvertinimas:5
Vilniaus gimdymo namuose gimdžiau 2014 05 18. Šis nuostabus daktaras padėjo mūsų sūneliui ateit į šį pasaulį. Jis labai rūpestingas ir dėmesingas gydytojas. Jei dar lauks toks malonumas kaip gimdymas- norėčiau patekt tik į jo rankas. ;)

Neprisijungęs vartotojas

2013-08-21
5 1
Nuostabus daktaras! Pakomentavau prie iraso "Kestutis Sklierius".

Įvertinkite gydytoją ir palikite komentarą

Bendras įvertinimas
Profesionalumas
Punktualumas
Nepamirškite palikti įvertinimo!

Akušeriai ginekologai – gydytojai, kurie diagnozuoja moters lytinės sistemos susirgimus, lytiniu keliu plintančias ligas, atlieka profilaktiką bei skiria reikiamą gydymą. Šios srities specialistai rūpinasi nėščiųjų sveikata, jas konsultuoja nėštumo metu bei padeda joms gimdant. Akušeriai ginekologai konsultuoja klausimais apie kontracepciją, nevaisingumą, dirbtinį apvaisinimą ir šeimos planavimą.